Język angielski
Program Pytacz Master to komputerowy korepetytor do pamięciowego zapamiętywania, który odpytując pozwoli nam przyswoić tabliczkę mnożenia, symbole pierwiastków czy angielskie słówka i zwroty z wielu dziedzin (na przykład miesiące, zawody, owoce czy stolice państw). W krótkim czasie przepyta i przygotuje do kartkówki czy testu ze słownictwa. Aplikacja umożliwia śledzenie własnych postępów w nauce. Dzięki edytorowi program pozwala nam na wpisanie własnej bazy materiału do nauki. Polecany szczególnie dla "wzrokowców" i uczniów ze skłonnnościami dyslektycznymi.
Aby pobrać bezpiecznie Pytacza na swój komputer kliknij na logo programu powyżej.
UWAGA! Publikowane na stronie pliki ze słownictwem będą kompatybilne tylko z tą wersją programu i tej będziemy używanać w szkole. Po zainstalowaniu proszę zapoznać się z interfejsem programu.  (EA)                                                                                                                                                                    
 
Klasa VIII
Klasa VII
Klasa VI
Klasa V
JAK POBRAĆ PLIKI I ZAŁADOWAĆ DO PROGRAMU!
Klikamy prawym przyciskiem myszy na wybranym pliku obok i wybieramy ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY JAKO... (przeglądarka Firefox) i zapisujemy w wybranym miejscu w swoim komputerze.
Włączamy Pytacza - wybieramy 1)
Żarówkę (lewy górny róg)
2) wskazujemy plik własnego testu na dysku (prawy górny róg) 3) tu można wybrać jedną z opcji (lewy dolny róg) kliknąć START i do nauki!
Powodzenia! Good luck!
WITAMY W NASZEJ SZKOLE!!!
Mokre 303    22-400 Zamość
tel. 84 641 15 77
www.spmokre.pl           sp-mokre@wp.pl